Escaperoom Gdańsk

Escaperoom Gdańsk
16

Views

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Escaperoom Gdańsk

Escaperoom Gdańsk to fantastyczny i unikatowy sposób spędzenia czasu z przyjaciółmi w dowolnym dniu tygodnia wedle naszych upodobań.
Zmęczeni pracą, poddani ciągłej gonitwie i wielu stresującym sytuacjom w ciągu dnia marzymy, aby oderwać się choć na chwilę od naszej rzeczywistości i by spędzić czas w gronie przyjaciół rozwiązując wspólnie łamigłówki i zadania w fantastycznej atmosferze i z dreszczykiem emocji.
Escaperoom Gdańsk to zabawa na najwyższym poziomie tylko dla osób nie bojących się prawdziwej przygody.
Zbierz grupę przyjaciół, wybierz odpowiedni dla was termin i przyjeżdżaj, aby sprawdzić się w naszym escaperoom.
Oferowane przez nas atrakcje są unikatowe i niepowtarzalne. Proponujemy nowocześnie urządzone pomieszczenia i wyrafinowane pułapki. Musisz wykazać się nie lada sprytem, aby szybko rozwiązać kolejne łamigłówki i dostać się do następnego pokoju. Współdziałanie jest konieczne aby osiągnąć cel i wydostać się z pomieszczenia. Gotowi na wyzwanie?
Każdy z pokoi zagadek jest specjalnie aranżowany, a co kilka tygodni zmieniamy ich wystrój. Dzięki temu zabawa w pokojach i próby odgadnięcia sposobu przejścia do kolejnego pokoju są każdorazowo atrakcyjne dla wszystkich graczy.
Escaperoom to zabawa o niesłabnącej popularności, która obecna jest już na terenie całego kraju. Wybór terminów i lokalizacji jest bardzo duży, nie powinno być więc problemów z rejestracją w dogodnym dla każdego dniu tygodnia.
Zapraszamy do tej niesamowitej zabawy dla każdego, bez względu na wiek oraz płeć.

Review Overview
User Rating:
0/5
(22 votes)
Tags: standy eliptyczne cena druku, zerwany triceps, certyfikat flange fitter, baront schody, mezoterapia vivaderm, busy do danii szamotuły, Szamba Betonowe Lesko, Fotoprzekaźnik przeciwsobny Sick, szkiełkowanie kraków, geodeta głogów cennik, Szamba Betonowe Brzozów
Written by admin